acc5c2710fba5b7c7b31cf765d861b62

Розроблено новий метод вимірювання рівня інсуліну

Вчені з Медичної школи Peninsula в Плімуті (Великобританія) розробили метод вимірювання рівня інсуліну в сечі. Оскільки люди можуть виконувати цей тест будинку, з його введенням в практику скоротиться потреба в зверненні до лікаря для проведення аналізу крові.

За результатами тесту можна з’ясувати, чи виробляє організм хворого на цукровий діабет 1 або 2 типу власний інсулін, незалежно від того, чи отримує він інсулін ззовні.

Крім того, за допомогою даного тесту можна діагностувати рідкісні, генетичні, форми цукрового діабету, що підвищить Виявлення захворювання.

«Ми сподіваємося, що тест швидко увійде в клінічну практику, а значить більшій кількості хворих можна буде поставити правильний діагноз і призначити відповідне лікування», — говорить керівник дослідження Rachel Besser.

За даними 3-річного дослідження, проведеного Центром з контролю захворюваності США серед хворих на цукровий діабет 2 типу, зниження ваги і збільшення фізичної активності уповільнювало прогресування захворювання на 58% у всіх хворих, незалежно від етнічної приналежності.

news.gradusnik.ru

Поділитися:

Читайте также: